Administracja i obsługa

JULIA SIEDLACZEK – pomoc nauczyciela 

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego, na kierunku pedagogika małego dziecka. Posiada kwalifikacje do prowadzenia zajęć z bajkoterapii, odbyła szkolenie obejmujące elementy sceniczne i sposób posługiwania się głosem w opowiadaniu i czytaniu bajek dzieciom. Prywatnie rozwija się na wielu płaszczyznach, jej pasją od dziecka jest taniec, uwielbia dekorować, przerabiać, tworzyć, tak zwane „coś z niczego”. 

„W pracy z dziećmi najbardziej ujmuje mnie ich szczerość i łatwość w wyrażaniu emocji. Uśmiech dziecka jest dla mnie największą motywacją i potwierdzeniem, że robię to, co lubię. Kreatywność i wyobraźnia to dwa przewodnie słowa, którymi kieruję się pracując z przedszkolakami” 

ANNA SKUBISZ – asystent nauczyciela

Wykwalifikowany asystent nauczyciela przedszkola oraz terapeuta ręki. Posiada 4 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. W „Wyspie Przygód” pracuje od początku jej działalności. Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu animacji małego dziecka. 

Prywatnie mama 10 letniej Marysi. Interesuje się wędkarstwem i podróżami.  

MAGDALENA PARAFIAN – pomoc nauczyciela

Pomoc nauczyciela z kilkuletnim stażem pracy w placówkach oświatowych. Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu pedagogiki małego dziecka, miedzy innymi „Elementy pedagogiki Montessori”, „Matematyka w ruchu”, „Warsztaty muzyczno-teatralne”, Pomysły na zmysły”, „Piosenka jest dobra na wszystko”. Uwielbia podróże i wspinaczki górskie.

„Praca z przedszkolakami daje mi wiele satysfakcji i możliwości rozwojowych. Każdy dzień w pracy przynosi nowe doświadczenia i niespodzianki, gdyż dzieci są bardzo kreatywne i pomysłowe. Swoją szczerością i spontanicznością w łatwy sposób okazują swoje emocje, a ja uwielbiam być obdarowywana niezliczoną ilością rysunków i przytulasów.”

SYLWIA CHROMIŃSKA – asystent nauczyciela

Wykwalifikowany asystent nauczyciela przedszkola. Posiada 5 letnie doświadczenie w pracy na tym stanowisku. Pracowała zarówno w placówkach publicznych jak i niepublicznych. Prywatnie szczęśliwa mama dwójki dzieci.

„Staram się zapewnić moim podopiecznym poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji podczas pobytu w przedszkolu. Otaczam ich troską i opieką aby ułatwić im proces edukacji przedszkolnej”

PAULINA BARTOSIAK – pomoc nauczyciela

Studentka wychowania fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od kilku lat wyjeżdża na obozy z dziećmi jako wychowawca i instruktor sportowy.  Posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć ruchowych z dziećmi w wieku przedszkolnym. Wolny czas spędza na szlakach górskich oraz wycieczkach rowerowych.   

„Praca w przedszkolu daje mi dużo satysfakcji i radości. Każdy dzień jest dla mnie nową przygodą i nowym wyzwaniem. Najpiękniejszą nagrodą są uśmiechy dzieci oraz czynione przez nich postępy. W swojej pracy chciałabym w różnorodny sposób przekazać swoją wiedzę, pomagać kształcić poczucie rytmu oraz koordynację ruchową.” 

RENATA TYSIĄC – KWIATKOWSKA – pomoc nauczyciela

Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskm. Aktualnie poszerza swoją wiedzę na studiach podyplomowych na kierunku przygotowanie pedagogiczne i planuje dalszy rozwój w tym zakresie. Prywatnie mama 3 letniego Adasia.

„Praca z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji. Podziwiam ich spontaniczność, entuzjazm oraz ciekawość świata. Priorytetem jest dla mnie poznanie dziecka, podążanie za nim i jego potrzebami oraz stworzenie mu warunków zapewniających poczucie bezpieczeństwa oraz zaufania.”

Komentowanie jest wyłączone.