Administracja i obsługa

KAROLINA MAJEWSKA – pracownik recepcji

Jest absolwentką Szkoły Policealnej na kierunku technik administracji. Codziennie z zaangażowaniem czuwa nad procesem sprawnej obsługi i komunikacji zarówno wewnątrz placówki, jak i między rodzicami a personelem przedszkola. W „Wyspie Przygód” pracuje 3 rok. 

„Praca w przedszkolu skłania do wielu refleksji. Dzięki niej mogę rozwijać swoje umiejętności, takie jak cierpliwość i indywidualne podejście do każdego człowieka. Przebywanie z dziećmi daje mi szansę na spojrzenie na świat z zupełnie innej perspektywy. W dodatku, to również doskonała okazja do zdystansowania się do wielu spraw.”

ANNA SKUBISZ – asystent nauczyciela

Wykwalifikowany asystent nauczyciela przedszkola oraz Terapeuta Ręki. Posiada 6 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. W „Wyspie Przygód” pracuje od początku jej działalności. Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu edukacji małego dziecka. Prywatnie mama 13 letniej Marysi. Interesuje się wędkarstwem i podróżami.  

Moje motto: „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.”

MAGDALENA PARAFIAN – pomoc nauczyciela

Pomoc nauczyciela z kilkuletnim stażem pracy w placówkach oświatowych. Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu pedagogiki małego dziecka, miedzy innymi „Elementy pedagogiki Montessori”, „Matematyka w ruchu”, „Warsztaty muzyczno-teatralne”, Pomysły na zmysły”, „Piosenka jest dobra na wszystko”. Uwielbia podróże i wspinaczki górskie.

„Praca z przedszkolakami daje mi wiele satysfakcji i możliwości rozwojowych. Każdy dzień w pracy przynosi nowe doświadczenia i niespodzianki, gdyż dzieci są bardzo kreatywne i pomysłowe. Swoją szczerością i spontanicznością w łatwy sposób okazują swoje emocje, a ja uwielbiam być obdarowywana niezliczoną ilością rysunków i przytulasów.”

ANETA MROCZEK – asystent nauczyciela

Posiada kilkuletni staż pracy w placówkach oświatowych w Polsce i za granicą. W przedszkolu „Wyspa Przygód” pracuje 3 rok. Świadectwo kursu pedagogicznego ukończyła w Norwegii i tam zaczęła pracę z dziećmi, którą szybko pokochała. Jest osobą ciepłą, cierpliwą, wyrozumiałą i kochającą dzieci. Prywatnie mama dwójki dzieci w wieku szkolnym.

„Praca z dziećmi to radość, a zarazem duża odpowiedzialność by zrozumieć dziecięce potrzeby i problemy.”

PAULINA BERNARD – asystent nauczyciela

Posiada wykształcenie średnie i kilkuletnie doświadczenie na stanowisku pomocy nauczyciela. Jest osobą konsekwentną, a zarazem ciepłą. Ukończyła wiele szkoleń i webinariów min. „Zespół Aspergera, a emocje”, „Zachowania agresywne i autoagresywne u dzieci”. W wolnych chwilach lubi jeździć na rowerze i czytać książki. W życiu prywatnym mama 2,5 letniego Tymona. 

„Potrafię patrzeć na świat oczami dziecka. Praca z dziećmi dostarcza mi niezwykle dużo przyjemności i satysfakcji. Jest dla mnie pasją, z której czerpię wiele radości. Chętnie służę pomocą zarówno dzieciom jak i wychowawcy. Do powierzonych obowiązków podchodzę sumiennie i rzetelnie”.

ANNA KODYM – pomoc nauczyciela

Aktualnie studentka Psychologii dzieci i młodzieży na uczelni Collegium Humanum w Warszawie. Posiada uprawnienia trenera piłki nożnej dzieci i młodzieży UEFA C oraz uprawnienia Trenera Umiejętności Społecznych. Prywatnie zawodniczka klubu piłkarskiego oraz trenerka dzieci w piłce nożnej.

„Praca z dziećmi wiele mnie uczy, dzieci są troskliwe, ciekawe świata i bardzo energiczne. Z ogromną radością uczestniczę w edukacji i kształceniu naszych przedszkolaków.”

ANGELIKA MAJ – pomoc nauczyciela

W Przedszkolu „Wyspa Przygód” pracuje 3 rok. Jest osobą kreatywną, ciepłą i pogodną. Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu edukacji przedszkolnej. W wolnych chwilach piecze przepyszne ciasta i torty, gotuje oraz słucha muzyki.

„Praca z dziećmi to moja pasja, a każdy dzień spędzony z nimi jest dla mnie wyjątkowy. Idę przez życie z uśmiechem. Staram się, aby dzieci w przedszkolu czuły się bezpieczne i szczęśliwe.”

ELŻBIETA KAJKA – pomoc nauczyciela

Na stanowisku pomocy nauczyciela pracuje 4 lata. W „Wyspie Przygód 3 rok szkolny. W pracy z dziećmi najważniejsze jest dla niej stworzenie im  poczucia bezpieczeństwa, empatii i zrozumienia. Bardzo lubi wycieczki rowerowe, wyprawy po górskich szlakach. W wolnym czasie uwielbia w domowym zaciuszu czytać książki. Prywatnie  żona i mama dwójki nastoletnich dzieci.

„Poświęcam dzieciom tyle czasu ile potrzebuje sytuacja. Śmieję się z nimi, bawię rozmawiając o sprawach ważnych i błahych jednocześnie dążąc przy tym do uśmiechu na twarzy dziecka. Uśmiech dziecka to najpiękniejszy obraz na świecie.”

OLIWIA JABŁONOWSKA – pomoc nauczyciela

Pracę z dziećmi rozpoczęła kilka miesięcy temu, jednak było to jej marzeniem od zawsze. Dlatego też w bieżącym roku szkolnym podjęła studia na kierunku psychologia z przygotowaniem pedagogicznym. W wolnym czasie, gdzieś pomiędzy pracą, a studiami uwielbia robić treningi gimnastyczno-taneczne, czytać książki, układać puzzle i malować.

„Chcę pomagać dzieciom w poznawaniu świata, rozbudzać ciekawość i dbać o ich dobre samopoczucie, a także o to aby w przyszłości stały się pewnymi siebie, wierzącymi w swoje możliwości ludźmi, którzy spełniają swoje marzenia.”

Komentowanie jest wyłączone.