Administracja i obsługa

JULIA SIEDLACZEK – pomoc nauczyciela 

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego, na kierunku pedagogika małego dziecka. Posiada kwalifikacje do prowadzenia zajęć z bajkoterapii, odbyła szkolenie obejmujące elementy sceniczne i sposób posługiwania się głosem w opowiadaniu i czytaniu bajek dzieciom. Prywatnie rozwija się na wielu płaszczyznach, jej pasją od dziecka jest taniec, uwielbia dekorować, przerabiać, tworzyć, tak zwane „coś z niczego”. 

„W pracy z dziećmi najbardziej ujmuje mnie ich szczerość i łatwość w wyrażaniu emocji. Uśmiech dziecka jest dla mnie największą motywacją i potwierdzeniem, że robię to, co lubię. Kreatywność i wyobraźnia to dwa przewodnie słowa, którymi kieruję się pracując z przedszkolakami” 

ANNA SKUBISZ – asystent nauczyciela

Wykwalifikowany asystent nauczyciela przedszkola oraz terapeuta ręki. Posiada 4 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. W „Wyspie Przygód” pracuje od początku jej działalności. Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu animacji małego dziecka. 

Prywatnie mama 10 letniej Marysi. Interesuje się wędkarstwem i podróżami.  

MONIKA SOBOL – pomoc nauczyciela

Absolwentka Szkoły Technicznej. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Jest mamą dwóch chłopców 5 letniego Krzysia i 10 letniego Przemka. 

„Wiem ile wysiłku trzeba włożyć w wychowanie, ale też wiem jak ogromna jest radość gdy dziecko osiąga swoje małe sukcesy. Pomagam przedszkolakom poznawać świat, pokonywać strach przed nieznanym. Uwielbiam się z nimi bawić i obserwować radość na ich twarzach. Praca w przedszkolu to moje marzenie. Chciałabym wykorzystać moje doświadczenie w pracy z dziećmi, aby pomóc przedszkolakom radośnie przeżyć dzieciństwo i dzielenie wkroczyć w ten trudniejszy etap życia jakim jest szkoła”

MAGDALENA PARAFIAN – pomoc nauczyciela

Pomoc nauczyciela z kilkuletnim stażem pracy w placówkach oświatowych. Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu pedagogiki małego dziecka, miedzy innymi „Elementy pedagogiki Montessori”, „Matematyka w ruchu”, „Warsztaty muzyczno-teatralne”, Pomysły na zmysły”, „Piosenka jest dobra na wszystko”. Uwielbia podróże i wspinaczki górskie.

„Praca z przedszkolakami daje mi wiele satysfakcji i możliwości rozwojowych. Każdy dzień w pracy przynosi nowe doświadczenia i niespodzianki, gdyż dzieci są bardzo kreatywne i pomysłowe. Swoją szczerością i spontanicznością w łatwy sposób okazują swoje emocje, a ja uwielbiam być obdarowywana niezliczoną ilością rysunków i przytulasów.”

SYLWIA CHROMIŃSKA – asystent nauczyciela

Wykwalifikowany asystent nauczyciela przedszkola. Posiada 5 letnie doświadczenie w pracy na tym stanowisku. Pracowała zarówno w placówkach publicznych jak i niepublicznych. Prywatnie szczęśliwa mama dwójki dzieci.

„Staram się zapewnić moim podopiecznym poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji podczas pobytu w przedszkolu. Otaczam ich troską i opieką aby ułatwić im proces edukacji przedszkolnej”

PAULINA BARTOSIAK – pomoc nauczyciela

Studentka wychowania fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od kilku lat wyjeżdża na obozy z dziećmi jako wychowawca i instruktor sportowy.  Posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć ruchowych z dziećmi w wieku przedszkolnym. Wolny czas spędza na szlakach górskich oraz wycieczkach rowerowych.   

„Praca w przedszkolu daje mi dużo satysfakcji i radości. Każdy dzień jest dla mnie nową przygodą i nowym wyzwaniem. Najpiękniejszą nagrodą są uśmiechy dzieci oraz czynione przez nich postępy. W swojej pracy chciałabym w różnorodny sposób przekazać swoją wiedzę, pomagać kształcić poczucie rytmu oraz koordynację ruchową.” 

RENATA TYSIĄC – KWIATKOWSKA – pomoc nauczyciela

Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskm. Aktualnie poszerza swoją wiedzę na studiach podyplomowych na kierunku przygotowanie pedagogiczne i planuje dalszy rozwój w tym zakresie. Prywatnie mama 3 letniego Adasia.

„Praca z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji. Podziwiam ich spontaniczność, entuzjazm oraz ciekawość świata. Priorytetem jest dla mnie poznanie dziecka, podążanie za nim i jego potrzebami oraz stworzenie mu warunków zapewniających poczucie bezpieczeństwa oraz zaufania.”

ANITA SUSKA – pomoc nauczyciela

Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z małymi dziećmi. Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu edukacji małego dziecka. Spełniona i pełna energii mama 10-letniej Madzi i 4-letniej Emilki.

„Zanim przyszło mi się zmierzyć z tą piękną rolą pracowałam kilka lat w żłobku. Doświadczenie, jakie zdobyłam w pracy zawodowej oraz fakt bycia mamą zaszczepiły we mnie duże podkłady wrażliwości i cierpliwości. Kieruję się przekonaniem, że każde dziecko zasługuje na szacunek, miłość, zaufanie oraz indywidualne podejście gdyż każde dziecko jest wyjątkowe. Praca i przebywanie z dziećmi dają mi ogromną radość i satysfakcję.”

EWELINA WIELGO – pomoc nauczyciela przedszkola

Absolwentka Technikum Ekonomicznego w Warszawie. Posiada 6 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu pedagogiki przedszkolnej. Żywiołowa i ciepła z uśmiechem na ustach rozweseli każdego, a jej nieograniczone pokłady pomysłów nie pozwolą nudzić się nawet najbardziej wymagającym maluchom. Zwolenniczka twórczej i radosnej zabawy poprzez zajęcia muzyczno-taneczne oraz śpiewanki-pokazywanki. Prywatnie lubi gotować, piec ciasta oraz aktywnie spędzać czas wolny.

„Dlaczego pracuje w przedszkolu? Ponieważ ta praca daje mi ogromną satysfakcje, przede wszystkim wtedy, kiedy dzieci odwdzięczają się swoją radością, zaufaniem i miłością. Jestem przekonana, że dokonałam dobrego wyboru w sprawie swojej ścieżki zawodowej.”

RENATA WASILEWSKA – asystent nauczyciela przedszkola

Absolwentka Liceum ogólnokształcącego oraz szkoły policealnej na kierunku asystent nauczyciela przedszkola. Ukończyła liczne webinaria szkoleniowe z zakresu pedagogiki dzieci w wieku 3-6 lat.

„Praca z dziećmi sprawia mi wiele przyjemności i satysfakcji. Interesuje się teatrem, pracami manualnymi i gotowaniem.”

Komentowanie jest wyłączone.