Duża przestrzeń

Duże, przestronne sale

Sale przedszkolne są duże i przestronne, utrzymane w słonecznych, ciepłych i przyjaznych dzieciom barwach. Wyposażenie meblowe to najnowsza kolekcja mebli i kącików zabaw Quadro renomowanej firmy Moje Bambino. W każdej sali znajdują się atestowane zabawki oraz pomoce sprzyjające radosnej i twórczej zabawie.

Pomieszczenia są klimatyzowane, co jest niezwykle ważne w upalne dni, dzieci mogą je spędzać w odpowiednio dostosowanej temperaturze.

Bezpieczny plac zabaw

Doskonale wyposażony i bezpieczny plac zabaw o powierzchni 1053 m kw. to niewątpliwie duma naszego przedszkola. Dzieci mają do dyspozycji dużą, metalową konstrukcję ze zjeżdżalnią i drabinkami, małpi gaj, słoneczny domek, huśtawki, bujaki sprężynowe, boisko do grania w piłkę. Cały sprzęt posiada obowiązujące atesty, a konstrukcje zamontowane są z zachowaniem odpowiednio bezpiecznych odległości.

Kolorowe zabawki ogrodowe rozbudzają wyobraźnię i stwarzają przedszkolakom doskonałe warunki do integracji i zabaw na świeżym powietrzu.

Dogodna lokalizacja

Przedszkole usytuowane jest w pobliskim sąsiedztwie nowych osiedli przy ul. Powstańców, jednej z głównych ulic w mieście. Obok budynku znajdują się dwa przystanki komunikacji miejskiej łączące Ząbki z Warszawą – linia 345 (kier. Warszawa Dw. Wileński) i „Ząbki-2” (kier. Warszawa Rembertów).

Dodatkowo w odległości 300m znajduje się las, który służy swoim bogactwem podczas naszych spacerów, zabaw i obserwacji przyrodniczych.

Komentowanie jest wyłączone.