Kadra pedagogiczna

DOMINIKA ZBICIAK – dyrektor przedszkola

Wykwalifikowany nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, instruktor gimnastyki korekcyjnej, terapeuta ręki. Staż pracy w przedszkolu 11 lat (6 lat na stanowisku dyrektora przedszkola), wcześniej firmy korporacyjne. Absolwentka podyplomowych studiów zarządzania oświatą, aktualnie studentka Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie. Mama 15 letniej Roksanki i 12 letniego Igorka. Interesuje się psychologią relacji i rozwojem osobistym. 

„Praca z dziećmi daje mi poczucie spełnienia oraz siłę do dalszych działań. Uwielbiam razem z przedszkolakami siadać na dywanie i tu na tym polu odnosić wielkie sukcesy… Uważam, że edukacja przedszkolna przynosi najlepsze efekty jeśli dziecko przebywa w środowisku, które zapewnia mu poczucie bezpieczeństwa i które kocha. Jest to niezwykle ważne dla harmonijnego rozwoju każdego przedszkolaka, dlatego też staram się dbać o „Wyspę Przygód” jak o własny dom.”

MARTYNA LIPIŃSKA – wicedyrektor przedszkola

Absolwentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz studiów podyplomowych na kierunku logopedia Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistyczego w Siedlcach, wykwalifikowany bajkoterapeuta dziecięcy. Aktualnie studentka studiów podyplomowych na kierunku zarządzanie oświatą. Posiada 4 letnie doświadczenie pracy w przedszkolu. Uczestniczka wielu spotkań i warsztatów organizowanych przez PSPiA KLANZA. Prywatnie ciepła i miła osoba idąca przez życie z uśmiechem na ustach. Kochająca króliki, fanka dobrej książki, ładnych paznokci i makijażu.

„Praca z dziećmi jest dla mnie zarazem ogromnym wyzwaniem jak i przyjemnością. Staram się podążać za dzieckiem, dając mu poczucie bezpieczeństwa, akceptacji oraz możliwość wszechstronnego rozwoju”.

ALEKSANDRA SIECZKOWSKA – nauczyciel/wychowawca

Absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej Uniwersytetu Warszawskiego, certyfikowany arteterapeuta dziecięcy. Z pedagogiką przedszkolną związana od 2016 roku. W „Wyspie Przygód” pracuje czwarty rok szkolny, wcześniej zdobywała doświadczenie w pracy w placówce niepublicznej. Interesuje się fotografią i podróżami.

„Kocham to, że będąc nauczycielem  nie tylko nauczam dzieci lecz również uczę się od nich – każdego dnia odkrywam coś  nowego, zaskakującego.. Dzięki temu mogę stale się rozwijać nie gubiąc przy tym odrobiny dziecięcej beztroski.”

DOMINIKA KRAKOWIAK- nauczyciel/wychowawca

Absolwentka zdrowia publicznego oraz podyplomowych studiów w zakresie wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Warszawie. Posiada 6-letenie doświadczenie w pracy z dziećmi w Polsce i za granicą. W przedszkolu „Wyspa Przygód” pracuje czwarty rok szkolny. Interesuje się promocją zdrowego trybu życia. 

„Praca z dziećmi daje mi satysfakcję z tego co robię, przez co każdy dzień spędzony z nimi jest dla mnie wyjątkowy. Staram się być kreatywna i twórcza, aby przedszkolaki z radością chciały pogłębiać swoją wiedzę i rozwijać swoje talenty. Dążę do zrozumienia dziecka, stwarzania mu warunków i odpowiednich bodźców, aby chciało być lepsze.”

JOANNA LIŚKIEWICZ – nauczyciel/wychowawca

Absolwentka wychowania przedszkolnego z terapią pedagogiczną Wyższej Szkoły Pedagogicznej ZNP w Warszawie. Posiada kwalifikacje do prowadzenia zajęć z gimnastyki korekcyjnej oraz 6 letnie doświadczenie w pracy w przedszkolu. Systematycznie podnosi kwalifikacje zawodowe poprzez udział w dodatkowych formach doskonalenia, kursach i warsztatach. W życiu prywatnym dumna mama 3 letniego Oskarka.

„W pracy  najważniejsze jest dla mnie dziecko i jego potrzeby, zainteresowania, zdolności i możliwości. Jestem ciepłą, wyrozumiałą, odpowiedzialną i uśmiechniętą osobą”

Komentowanie jest wyłączone.