Dyrekcja

DOMINIKA ZBICIAK – dyrektor przedszkola

Absolwentka prawa Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie oraz zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z logopedią szkolną Wszechnicy Świętokrzyskiej w Kielcach. W zawodzie nauczyciela wychowania przedszkolnego pracuje od 2011r. (w tym 9 lat na stanowisku dyrektora przedszkola), za sobą ma również 6 letni staż pracy w firmach korporacyjnych. Ukończyła podyplomowe studia zarządzania oświatą, posiada kwalifikacje Instruktora gimnastyki korekcyjnej oraz Terapeuty ręki. Prywatnie mama 17 letniej Roksany i 14 letniego Igora. Interesuje się psychologią relacji i rozwojem osobistym. 

„Praca z dziećmi daje mi poczucie spełnienia oraz siłę do dalszych działań. Uwielbiam razem z przedszkolakami siadać na dywanie i tu na tym polu odnosić wielkie sukcesy… Uważam, że edukacja przedszkolna przynosi najlepsze efekty jeśli dziecko przebywa w środowisku, które zapewnia mu poczucie bezpieczeństwa i które kocha. Jest to niezwykle ważne dla harmonijnego rozwoju każdego przedszkolaka, dlatego też staram się dbać o „Wyspę Przygód” jak o własny dom.”

MARTYNA LIPIŃSKA – wicedyrektor/wychowawca

Absolwentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz studiów podyplomowych na kierunku logopedia Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistyczego w Siedlcach, wykwalifikowany bajkoterapeuta dziecięcy. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku zarządzanie oświatą. Posiada 7 letnie doświadczenie pracy w przedszkolu. Uczestniczka wielu spotkań i warsztatów organizowanych przez PSPiA KLANZA. Prywatnie ciepła i miła osoba idąca przez życie z uśmiechem na ustach. Kochająca króliki, fanka dobrej książki, ładnych paznokci i makijażu.

„Praca z dziećmi jest dla mnie zarazem ogromnym wyzwaniem jak i przyjemnością. Staram się podążać za dzieckiem, dając mu poczucie bezpieczeństwa, akceptacji oraz możliwość wszechstronnego rozwoju”.

ALEKSANDRA SIECZKOWSKA – wicedyrektor/wychowawca

Absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej Uniwersytetu Warszawskiego, certyfikowany Arteterapeuta dziecięcy. W „Wyspie Przygód” pracuje 6 rok, wcześniej zdobywała doświadczenie w pracy w placówce niepublicznej. Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu pedagogiki małego dziecka. W wolnym czasie uwielbia podróże i odkrywanie nowych zakątków świata. Lubi też zatracić się w dobrej książce, iść do kina lub na spektakl teatralny.

„Kocham to, że będąc nauczycielem  nie tylko nauczam dzieci lecz również uczę się od nich – każdego dnia odkrywam coś  nowego, zaskakującego.. Dzięki temu mogę stale się rozwijać nie gubiąc przy tym odrobiny dziecięcej beztroski.”

Komentowanie jest wyłączone.