Specjaliści

ALEKSANDRA WARDAK – psycholog

Psycholog kliniczny ze stażem pracy 6 lat. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Posiada przygotowanie pedagogiczne, kwalifikacje do prowadzenia zajęć rewalidacyjnych oraz kwalifikacje psychologa transportu i bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Swoje doświadczenie zdobywała odbywając liczne staże oraz szkolenia m.in. praktyki zawodowe na oddziałach chorób psychicznych w Warszawskich Szpitalach, staże w Młodzieżowych Ośrodkach Wychowawczych oraz Fundacjach.

W „Wyspie Przygód” pełni stanowisko psychologa drugi rok.

„Z racji tego, iż psychologia jest dziedziną ciągle rozwijającą się systematycznie uzupełniam swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach specjalistycznych oraz seminariach. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną radość. Osiąganie sukcesów oraz samodzielność dziecka jest moim priorytetem. Każde dziecko jest dla mnie wyjątkowe i inne. Psycholog to nie tylko mój zawód ale również pasja. W życiu codziennym nie lubię się nudzić. Nurkuję, wspinam się po górach oraz zwiedzam świat poznając różnorodne kultury, ich kuchnię oraz zwyczaje.”

MARTYNA LIPIŃSKA – logopeda

Absolwentka logopedii na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach, wykwalifikowany bajkoterapeuta dziecięcy. Posiada kwalifikacje do prowadzenia zajęć rewalidacyjnych oraz przygotowanie pedagogiczne, które zdobyła na studiach z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Aktualnie studentka studiów podyplomowych na kierunku zarządzanie oświatą. Posiada 5 letnie doświadczenie pracy w przedszkolu. W „Wyspie Przygód” pracuje 3 rok, pełni również stanowisko wicedyrektora przedszkola.

„Praca z dziećmi jest dla mnie zarazem ogromnym wyzwaniem jak i przyjemnością. Staram się podążać za dzieckiem, dając mu poczucie bezpieczeństwa, akceptacji oraz możliwość wszechstronnego rozwoju”.

Komentowanie jest wyłączone.